Kariéra

Proč pracovat u nás

Jsme mladý tým a kolektiv odborníků v oboru svařování, energetiky, strojírenství a stavebnictví s mnohaletými odbornými zkušenostmi.

Velký důraz klademe na osobní rozvoj a neustálé vzdělávání svých zaměstnanců a profesní růst ve výše uvedených oblastech.

Nabízíme zajímavou a různorodou činnost v dynamicky se rozvíjející společnosti s velice příjemným a poměrně věkově mladým kolektivem.

Koho hledáme

V současné době nehledáme nové zaměstnance

Pozice dle zkušeností a kvalifikace

Plný úvazek / DPP / DPČ / IČ a jiné

Plat dohodou dle dosažených kvalifikací a zkušeností

Zjistěte více

Co bude Vaším úkolem

Co požadujeme

Co nabízíme

Místo výkonu – celá ČR případně zahraničí při provádění inspekcí:

European Welding Institute s.r.o.

Pikartská 1337/7

716 00 Ostrava – Radvanice

Své životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte na kontakt:

Telefon: +420 774 691 500

info@ewieu.eu

Chcete u nás pracovat? Napište nám

Neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Vyplňte své základní údaje, napište, o jakou pozici máte zájem, připojte životopis a motivační dopis a my se Vám co nejdříve ozveme. Napište nám také s jakýkoliv dotazem.

    Životopis*

    Motivační dopis*

    Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

    Kde nás najdete

    Ostrava - Radvanice, 716 00